Laulukalender sai valmis

by admin on august 26th, 2013
Iga lapse laulukalender

On valminud Riine Pajusaare laulukogumik Iga lapse laulukalender. Laulukalender on nagu kalender ikka, ainult et kuude ja kuupäevade asemel on siin laulud. Jaanuar, veebruar, märts, aprill… Igal kuul oma laul ja eriti tähtsateks pühadeks veel eraldi laulud.

Millest kummikud seinakapis und näevad? Mis juhtus sandaaliga, kui ta keset külma talve ilmtingimata õue tahtis minna? Miks on merekuninganna nii kurb? Kus asub naljanaba? Laulukalendris leiavad need lõbusad küsimused kindlasti õige vastuse.

Kogumik sobib lasteaia- ja koolilastele. Laulikuga komplektis on plaat, kus kõlavad kõik 16 laulu Meero laululaste esituses. Laulud õpetasid lastele selgeks õpetajad Anu Lõhmus ja Mirjam Dede. Samuti on plaadil kõikide laulude instrumentaalpõhjad.

Täname teid, Meero laululapsed, Anu Lõhmus, Mirjmam Dede, Themuri Sulamanidze, Elmu Värk ja Matrix Stuudio, väga meeldiva koostöö eest!


Tellimine: tellimine(at)audiosus.ee

Palume tellimisel märkida lauliku täpne pealkiri ja soovitud kogus, tellija (eraisik või asutus) nimi ning kontaktandmed (aadress ja telefon).
Komplekti hind 15 €. Lisandub saatmiskulu 2 €.

Iga lapse laulukalender on müügil ka Rahva Raamatu ja Apollo kauplustes.

From → Uncategorized

Comments are closed.

Valid XHTML 1.1 Valid CSS!