Uus laulik sai valmis!

by admin on mai 13th, 2013
Rajad ja unistused

Meil on rõõm tetada, et jälle on uued laulud sahtlist kaante vahele jõudnud! Koolidele mõeldud laulik Rajad ja unistused sai sünnikuupäevaks 13. mai 2013. Kogumiku 13 uhiuut laulu on loodud ning kogumikku valitud koolielu rütmi silmas pidades. Esimese lauluga Kollase liblika hällilaul saadetakse suvine liblikas suvemaale puhkama ning seda laulu sobib laulda nii kooli avaaktusel kui ka lauluvõistlusel. Järgnevad laulud sügisest, siis juba lumest ning jõuludest. Kui jõulud läbi, on varsti käes Eestimaa sünnipäev. Ja ega emadepäev ning lõpuaktuski enam kaugel ole! Ühel päeval “isa alles pikutab ja ema kuhugi ei kiirusta”. See võib tähendada vaid üht – “lõpuks ometi on puhkus”. Pea kõikide koolis tähistavate sündmuste tarvis on uues laulikus lugu. Oma laulu leiab noodist nii algklasside jüts kui ka lõpuklassi õpilane. Kogumiku ühendavaks ideeks on noorte unistused ja valikud, mida nende unistuste täitumiseks teha tuleb. Sellest ka lauliku pealkiri.

Eriliseks muudavad kogumiku fonogrammid, mille on loonud Themuri Sulamanidze, Kaido Kodumäe ja Riine Pajusaar. Eesmärk on pakkuda kauneid ja loomulikult kõlavaid laulupõhju mitte ainult väikestele, vaid ka gümnaasiumiealistele noortele, kes peavad lugu bändimuusikast.

Head laululusti ja jõudu õppeaasta lõpul!

AudiosusAudiosus


13. detsembri Terevisioonis laulsid Meero Muusiku koor ning solistid Mirjam ja Mikk Dede Meero Muusiku plaadi Anna käsi nimilaulu. Ka see laul on kogumikus Rajad ja unistused ära trükitud. Kogu koolirahvaga vahva jõulude ajal laulda!

Laulik Rajad ja unistused on peagi poelettidel, aga meie käest saab juba praegu tellida!

Tellimine: tellimine(at)audiosus.ee

Palume tellimisel märkida lauliku täpne pealkiri ja soovitud kogus, tellija (eraisik või asutus) nimi ning kontaktandmed (aadress ja telefon).
Komplekti (laulik ja plaat 10 laulu põhjaga) hind 13 €. Lisandub saatmiskulu 2 €.

From → Uncategorized

Comments are closed.

Valid XHTML 1.1 Valid CSS!